PS Plus Premium i Extra bardzo krytykowane. Fani PlayStation zdecydowanie: „Najgorszy lineup od lat”

Gry
4551V
PS PLUS NOWY
Iza Łęcka | 16.11, 09:08

Sony na początku miesiąca przedstawiło zestawienie PS Plus Essential, które nie spotkało się z entuzjastycznymi reakcjami, jednakże część społeczności pokładała nadzieję w listopadowej ofercie PS Plus Premium i PS Plus Extra. Po najnowszym ogłoszeniu gracze nie ukrywają, że liczyli na znacznie lepszy zestaw.

Japoński producent i wydawca wczoraj zaprezentował pakiet gier, które w przyszłym tygodniu wzmocnią biblioteki PlayStation Plus Premium i PlayStation Plus Extra. Jednocześnie subskrybenci mają możliwość sprawdzenia pierwszej produkcji – Sony zagwarantowało kolejną nowość w ramach abonamentu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Społeczność PlayStation miała jednak nadzieję, że zestaw gier będzie zdecydowanie solidniejszy i zachęci do rozgrywki. We wrześniu wprowadzona została podwyżka cen wszystkich wariantów PS Plus na 12 miesięcy, a decyzja była podyktowana zapewnieniami o najwyższej jakości, tymczasem ostatnie komunikaty Japończyków spotykają się z masą negatywnych komentarzy.

Wczoraj Sony zapowiedziało udostępnienie między innymi Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Dead Island: Riptide Definitive Edition oraz Eiyuden Chronicle: Rising, lecz niektórzy użytkownicy spodziewali się głośniejszych produkcji.

Najgorszy lineup od lat.

Śmieci

Żartujecie sobie?

Jeszcze raz, ile kosztuje Ps Plus?

Sfrustrowany, nie mam nic do powiedzenia...

Więc nie ma żadnych dobrych?

30% podwyżka ceny za to? Najgorszy miesiąc, jaki mieliśmy, proszę, rywalizujcie z Game Passem, zasługujemy również na wielkie gry w usłudze, takie jak Lies of P.

Podobnych komentarzy znajdziemy znacznie więcej - choć w niektórych przypadkach oferta jest doceniana, szczególnie za Teardown, to zwiększenie cen subskrypcji było jednym z czynników, jaki sprawił, że gracze liczyli na większe hity.

Przypomnijmy, że już jutro ruszy promocja Black Friday od PlayStation. Gracze będą mogli zdobyć abonament PS Plus w niższej cenie.

Źródło: Twitter/X

Komentarze (156)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper