Xbox ma się pojawić na The Game Awards. Microsoft szykuje niespodzianki

Gry
2291V
Hellblade 2
Iza Łęcka | 20.11, 12:36

Zgodnie z przedstawionymi wcześniej planami w 2024 roku Xbox dostarczy przynajmniej 4 gry first-party, a wydaje się całkiem możliwe, że podczas jednego z najgłośniejszych wydarzeń końcówki roku będziemy świadkami przynajmniej jednej prezentacji. Jez Corden potwierdził, że gigant z Redmond wybiera się na TGA.

Producent Xboksów chętnie uczestniczy w The Game Awards. Właśnie w trakcie wcześniejszych gal ujawniono Xboksa Series X oraz pokazano pierwszy zwiastun Senua's Saga Hellblade 2. Geoff Keighley na swojej imprezie miał również możliwość zaprezentowania fragmentów rozgrywki z przygody Ninja Theory.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wydaje się całkiem prawdopodobne, że Senua's Saga Hellblade 2 powróci na The Game Awards. Klimatyczna produkcja brytyjskiego studia ma zadebiutować w 2024 roku, a autorzy ochoczo dzielą się nowościami na branżowych wydarzeniach.

Jez Corden, redaktor WindowsCentral, przyznał, że Xbox zamierza pojawić się na The Game Awards. Podczas podcastu Xbox Two dziennikarz nie koncentrował się na szczegółach, ale potwierdził, że sympatycy elektronicznej rozgrywki mogą oczekiwać na ogłoszenia Microsoftu.

Amerykańskie przedsiębiorstwo w ostatnim czasie zapowiedziało, że planuje systematycznie oferować duże gry z segmentu AAA, a TGA może okazać się idealnym momentem na pokazanie tytułów zmierzających na rynek w przyszłym roku.

Źródło: Gamingbolt.com

Komentarze (143)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper