Hellblade 2 zachwyca! Microsoft pokazuje gameplay z nadciągającego hitu

Gry
6293V
Hellblade 2 zachwyca! Microsoft pokazuje gameplay z nadciągającego hitu
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 04:58

Zespoły Microsoftu zadbały o znakomitą końcówkę roku, ale amerykańska korporacja nie zapomina o kolejnych miesiącach. Ninja Theory właśnie pokazało nowe ujęcia z niezwykle wyczekiwanego Hellblade 2. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na widowiskową opowieść.

Hellblade 2 zostało ujawnione na The Game Awards 2019, ale nadszedł czas na kolejną prezentację. Twórcy z Ninja Theory od wielu miesięcy opracowują oczekiwaną przygody i w końcu mamy okazję spojrzeć na nowy materiał z produkcji zmierzającej wyłącznie na Xboksy Series X|S i PC. Deweloperzy tym razem nie tracą czasu na poprzednią generację oraz rozwijają pozycję wyłącznie dla Microsoftu – w końcu zespół dołączył do rodzimy Phila Spencera.

Dalsza część tekstu pod wideo

Hellblade 2 na The Game Awards 2021!

Zaprezentowany zwiastun pozwolił nam ponownie spojrzeć na główną bohaterkę historii, która podróżuje do dużej jaskini z grupą sprzymierzeńców – przestraszony zespół próbuje zaatakować... Przerażającego stwora. Trzeba przyznać, że wygląda to genialnie. Zachęcam do zobaczenia materiału na słuchawkach – Ninja Theory nawet w tym miejscu nie zawodzi i dba o genialne ukazanie dźwięku. Twórcy ponownie nie zawodzą!

Ninja Theory podkreśla: widzimy właśnie gameplay i produkcja zmierza wyłącznie na Xboksy Series X|S i PC.

Źródło: własne

Komentarze (252)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper