redakcja PPE redakcja PPE 11.01.2015 13:27
Debeściaki 2014 - zagłosuj na ulubione gry i zgarnij trofeum! Zostało niewiele czasu!
2502V

Debeściaki 2014 - zagłosuj na ulubione gry i zgarnij trofeum! Zostało niewiele czasu!

Przypominamy wszystkich użytkownikom PPE, że wciąż trwa głosowanie na Debeściaki roku. Na Wasze typy czekamy na specjalnej podstronie. Głosować można do poniedziałku do 12:00. Jak co roku zapraszamy do udziału w głosowaniu na Debeściaki PPE.pl. Tym razem czeka na Was aż 24 kategorie

Po przeczytaniu wstępu, możecie być zdziwieni, że znowu wracają Debeściaki, na które głosowaliście kilkanaście dni temu, doszliśmy jednak do wniosku, że głosowania należy powtórzyć. W poprzednich dopatrzyliśmy się zbyt wielu nieprawidłowości (m.in. nabijanie głosów poprzez usuwanie plików cookies), aby móc wyniki uznać za wiążące. 

W związku z powyższym postanowiliśmy przygotować specjalną ankietę dla Debeściaków, która dostępna jest tylko dla naszych użytkowników (aby wziąć w niej udział, trzeba się zalogować). Jeden użytkownik może zagłosować tylko raz. Wszelkie próby łamania tej zasady, skończą się bezterminowym banem. Podobny los czeka również tych, którzy będą próbowali zakładać dodatkowe konta (przypominamy, że na portalu jedna osoba może mieć tylko jedno konto).

Przepraszamy Was za utrudnienia, ale uznaliśmy, iż Debeściaki PPE są na tyle ciekawym i dla wielu miarodajnym plebiscytem, że warto je powtórzyć, aby wyeliminować wszelkie nieścisłości. 

Wyniki zabawy wraz z najciekawszymi komentarzami opublikujemy w najbliższym numerze PSX Extreme, który ukaże się 28 stycznia. Pełne rezultaty będę dostępne również (po premierze magazynu) na PPE.pl. Dyskusje w danych kategoriach możecie toczyć we wcześniejszych newsach (dostęp do nich macie bezpośrednio z ankiety). 

Liczymy, że tym razem wszystko przebiegnie jak należy i z końcem miesiąca będziemy mogli zaprezentować Wam rezultaty zabawy. Z góry dziękujemy za aktywny udział. 

Weź udział w ankiecie Debeściaki 2014 PPE.pl

Tagi: