Prezentacja GTA 6 to początek wielkiej akcji. Informatorzy potwierdzają rok premiery [Aktualizacja #1]

Gry (plotka)
4149V
GTA 6 Rockstar
Wojciech Gruszczyk | 08.11.2023, 13:36

Kolejne źródła są pewne, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy pierwszą zapowiedź GTA 6, ale tak naprawdę będzie to sam początek większej akcji marketingowej. Gracze jednak nie mogą liczyć na szybką premierę Grand Theft Auto 6.

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o planach Rockstar Games. Jason Schreier jest przekonany, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy zapowiedź GTA 6. Do końca roku mamy zerknąć na pierwszy zwiastun gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Temat produkcji podjęły redakcje RockstarINTEL oraz Rockstar Universe, które potwierdzają słowa dziennikarza Bloomberga – „niezależne źródła” potwierdziły, że GTA 6 zostanie zapowiedziane w tym tygodniu i twórcy pokażą pierwszy trailer na początku grudnia.

Rockstar miało już w zeszłym roku ustalić, że GTA 6 zostanie ujawnione pod koniec 2023 roku, a Sam Houser podobno poleciał w październiku do Nowego Jorku, by sprawdzić rozwój gry, a jednocześnie spotkać się z dużą agencją reklamową. Firma miała złożyć „wniosek o dużą liczbę powierzchni muralowych, reklam budynków, powierzchni plakatowych i innych” – kampania ma rozpocząć się do końca grudnia.

Redakcje potwierdzają także, że Rockstar nie posiada nawet planów na duże, zimowe rozszerzenie do GTA Online, które zazwyczaj debiutowało w grudniu, ponieważ firma ma zmniejszyć liczbę nowości do sieciowego Grand Theft Auto. Firma podobno skupi się wyłącznie na tygodniowych wydarzeniach i zawartości sezonowej.

Okres konkretnej promocji GTA 6 ma rozpocząć się w grudniu. Nie możemy jednak liczyć na szybką premierę, według źródeł – premiera gry jest planowana na 2025 rok.

Inne wewnętrzne źródło twierdzi, że GTAVI jest planowane na 2025 rok, ale pierwotnie miał to być rok 2024. (Rockstar często opóźnia swoje tytuły).

[Aktualizacja #1]

Jest oficjalna wiadomość od Rockstar Games.

Źródło: RStarUniverse

Komentarze (63)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper