Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 14:31
Na ten tytuł muszą czekać fani RPG-ów - prezentacja Dragon Quest: Heroes z Jump Festa
1099V

Na ten tytuł muszą czekać fani RPG-ów - prezentacja Dragon Quest: Heroes z Jump Festa

Dragon Quest: Heroes zadebiutuje w przyszłym roku i pewnie będzie to jedna z najgorętszych produkcji dla mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni. Deweloperzy nie tracą czasu i wczoraj zaprezentowali publiczności nowy materiały z produkcji.

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy, że specjalna wersja PlayStation 4 z motywem Dragon Quest: Heroes zdecydowanie podbiła zainteresowanie urządzeniem Sony. Konsola wskoczyła na drugie miejsce w rankingu sprzedaży i zaliczyła jednocześnie jeden z najlepszych tygodni w Japonii.

Teraz wyobraźcie sobie jakim zainteresowaniem będzie cieszyć się konsola Sony w dniu premiery produkcji! Gra aktualnie nie otrzymała daty premiery, ale możemy mieć pewność, że japońska korporacja zadba o odpowiedni poziom i marketing dzieła. 

Przedstawiciele Square Enix pojawili się na Jump Festa 2015 i postanowili zaprezentować nowe fragmenty rozgrywki z Dragon Quest: Heroes. Gra prezentuje się naprawdę świetnie i jestem pewien, że miłośnicy tego uniwersum będą zachwyceni.

Deweloperzy jednocześnie zapowiedzieli, że Psaro the Manslayer – główny antagonista Dragon Quest IV – powróci w najnowszej odsłonie i będzie grywalną postacią! Głosu temu bohaterowi użyczy Daisuke Ono, którego niektórzy nasi czytelnicy mogą kojarzyć z Final Fantasy XIII – aktor wcielił się w Snow’a. 

W galerii możecie dodatkowo zerknąć na japońską okładkę produkcji. 

Gameplay:

Zwiastun: 

Cała prezentacja:

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/21/13-spectacular-minutes-of-dragon-quest-heroes-ps4-gameplay-revealed-psaros-return-announced/

Tagi: dragon quest: heroes gameplay PLAYSTATION 3 playstation 4 Square Enix