Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2014 20:06
Pod koniec stycznia miłośnicy bijatyk dostaną kolekcję Fighting Edition
984V

Pod koniec stycznia miłośnicy bijatyk dostaną kolekcję Fighting Edition

Sympatycy produkcji Bandai Namco powinni przygotować paluchy na wiele ekscytujących starć z kumplami na jednej kanapie. Cenega poinformowała, że wyda w naszym kraju kolekcję Fighting Edition, w której znajdzie się Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 oraz SoulCalibur V!

Kolekcja trzech gier to naprawdę smakowity kąsek dla wszystkich miłośników bijatyk. Możecie narzekać, że deweloperzy kolejny raz chcą wydać te same pozycje, ale akurat wspomniane produkcje to prawdziwe killery, przy których spędziłem setki godzin.

Fighting Edition trafi na rodzimy rynek 29 stycznia i zainteresowani gracze muszą przygotować na ten zestaw około 100 zł – przed premierą można zamówić wypakowane bijatykami pudełko za 89,99 zł (99,99 zł to cena sugerowana).

Takimi słowami wydawca zapowiada kolekcję:

  • Tekken 6: wspaniała grafika i destruktywne otoczenie, największy zestaw postaci w historii, całkowicie nowy tryb gry i znakomita opcja gry sieciowej!
  • Tekken Tag Tournament 2: walki w trybie multiplayer, granie parami, ogromny zestaw postaci, nowe areny i cała masa dodatkowych opcji w trybie offline/online.
  • SoulCalibur V: obecność mistrza asasynów w osobie Ezio Auditore, nowy rozdział w historii Patroklosa, wielorakie i dynamiczne tryby walki oraz zachwycający tryb online, w którym zmierzysz się z przeciwnikami.

A na zakończenie możemy zerknąć na okładkę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: