Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2014 17:01
Dragon Age: Inkwizycja można ukończyć na najtrudniejszym poziomie w pojedynkę
4052V

Dragon Age: Inkwizycja można ukończyć na najtrudniejszym poziomie w pojedynkę

Najnowsze dzieło BioWare jest trudną grą. Walki potrafią wymęczyć, smoki odstraszyć i zawsze przed większym starciem należy w dobry sposób zaplanować działania. Jednak jak się okazuje są gracze, którzy mają wystarczająco dużo czasu, chęci i sporo umiejętności, aby ukończyć ten tytuł w pojedynkę. 

Przed załączeniem poniższego materiału ostrzegam przed spoilerami – mamy tutaj ostatnią walkę, którą naprawdę warto zobaczyć w zaciszu własnego domu…

Jednak całą resztę zapraszam na małe show. BOYvsVIDEOGAME pochwalił się w Sieci swoim wyczynem – ukończył Dragon Age: Inkwizycja na najtrudniejszym poziomie w pojedynkę, czyli nie potrzebował do pomocy towarzyszy!

Tak jak wspomniałem we wstępie – pozycja BioWare to naprawdę trudna gra, która wymaga od nas dobrego opanowania zespołu. A co zrobić, gdy nasza ekipa składa się wyłącznie z jednej osoby? Wtedy musimy się wykazać opanowaniem bohatera.

Zachęcam do zobaczenia przynajmniej walki ze smokiem – postać potrafi wyciągnąć ponad 2500 obrażeń jednym ciosem!

Specjalnie nie wspominam w trakcie wiadomości o klasie oraz nie komentuję stylu rozgrywki – te informacje mogą Wam zepsuć poznawanie Inkwizycji. 

Ostatni boss:

Walka ze smokiem:

Za podesłanie informacji do wiadomości, dziękujemy użytkownikowi Tsurugi.

Źródło: http://kotaku.com/guy-beat-dragon-age-inquisition-solo-on-nightmare-mod-1665803821

Tagi: