Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2014 19:00
Japońska oferta PlayStation Plus może się podobać - m.in. Killzone: Shadow Fall i Yakuza
1673V

Japońska oferta PlayStation Plus może się podobać - m.in. Killzone: Shadow Fall i Yakuza

W najbliższą środę europejscy subskrybenci PlayStation Plus będą mogli pobrać kilka ciekawych pozycji. Jesteście zadowoleni z nadchodzących tytułów? To zobaczcie jakie skarby otrzymają gracze w Japonii! 

Jak się okazuje grudzień będzie przyjemny nie tylko dla europejskich subskrybentów PlayStation Plus. W Kraju Kwitnącej Wiśni gracze otrzymają 9 produkcji (+ 2 dzięki ofercie cross-buy) – w tym aż 3 na PlayStation 4! Wśród pozycji na najnowszą konsolę widnieje Killzone: Shadow Fall.

Prawdopodobnie już niedługo również do Europy trafi pozycja Guerilla Games – od wielu miesięcy włodarze Sony mieszają ofertę z różnych regionów. Przyglądając się poniższej liście pewnie bez problemu znajdziecie gry, które już trafiły na Stary Kontynent.

Zaprezentowane zestawienie jest również potwierdzeniem, że Sony nadal ma zamiar silnie inwestować w PlayStation Plus. Miejmy nadzieję, że my również już niedługo otrzymamy między innymi Shadow Fall.

Japończycy dodatkowo otrzymają wcześniejszy dostęp do triala Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i wersji demonstracyjnych Danganronpa: Trigger Happy Havoc i Danganronpa 2: Goodbye Despair

PlayStation 4
PlayStation 3
PlayStation Vita

Źródło: http://www.siliconera.com/2014/12/02/yakuza-1-2-hd-edition-disgaea-4-playstation-plus-free-play-games-japan/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+siliconera%2FMkOc+%28Siliconera%29

Tagi: guerilla games japonia killzone: shadow fall playstation plus Sony