Secret Ponchos

Secret Ponchos

6,1
21 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SwitchBlade Monkeys
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.12.2014
Europa:
02.12.2014
Producent:
SwitchBlade Monkeys
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.12.2014
Europa:
02.12.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Secret Ponchos (PS4)
7.5
Recenzja: Secret Ponchos (PS4)
PS4

Secret Ponchos - opis gry

Secret Ponchos to strzelanina izometryczna wyprodukowana i wydana przez niezależne kanadyjskie studio Switchblade Monkeys. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na komputerach osobistych oraz PlayStation 4.

Rozgrywka - Secret Ponchos

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Secret Ponchos to izometryczna strzelanka w klimatach amerykańskiego Dzikiego Zachodu, choć wspomnieć należy, iż cechują ją również unikalne akcenty. Produkcja Kanadyjczyków skupia się na wieloosobowych pojedynkach, nie oferując żadnej singlowej kampanii. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego podopiecznego decydując w trakcie tego procesu nie tylko o wyglądzie, ale również o umiejętnościach (perkach).

Secret Ponchos posiada unikalny myk w oczywisty sposób nawiązujący do westernów. Otóż nasz podopieczny, a także podopieczni innych graczy, ma wyznaczoną cenę za swoją głowę. Im lepiej nam idzie odstrzeliwanie oponentów, tym nagroda staje się wyższa, podnosząc tym samym zainteresowanie naszym avatarem (może się nawet zdarzyć, że oponenci postanowią połączyć przeciwko mu siły). Wraz z postępami jednak postać (lub postacie, bo wcale nie musimy się ograniczać tylko do jednej) rozwija się, co pozwala jej zdobywać dostęp do nowych perków oraz innych ulepszeń.

Gra posiada kilka trybów zabawy. Oprócz tutoriala, który wprowadza nas w meandra rozgrywki, jest to Deatmatch (zespołowa jatka bez respawnów), Domination (to samo co poprzednio, ale z respawnami) oraz Free for All (wszyscy przeciwko wszystkim). Deatmatch oraz Domination oferują przy tym różne dodatkowe warianty pozwalające grać mniejszej lub większej liczbie osób.

Ekipa Switchblade Monkeys obiecała również rozmaite dodatki rozbudowujące grę po premierze.

Wideo - Secret Ponchos

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper