Red Dead Redemption Remaster „to prawda”. Colin Moriarty otrzymał dowody na powstanie gry

Gry (plotka)
3565V
Red Dead Redemption 1
Iza Łęcka | 03.07.2023, 09:04

Wiele na to wskazuje, że jeden z byłych dziennikarzy IGN miał okazję spojrzeć na odświeżenie przygody na Dzikim Zachodzie od Rockstar. Colin Moriarty przyznał, że produkcja nadciąga, a studio może pokusić się o ujawnienie w każdym momencie.

Jeszcze przed premierą oraz publikacją oficjalnych materiałów z GTA 6, Rockstar może ujawnić nową wersję klimatycznego westernu. Colin Moriarty, były redaktor IGN, potwierdził, że otrzymał dowód na nadejście Red Dead Redemption Remaster.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas podcastu Sacred Symbols dziennikarz zdradził, że widział dowód na powstanie gry. Warto przypomnieć, że choć w zeszłym roku mogliśmy natrafić na doniesienia, według których studio zrezygnowało z odświeżenia Red Dead Redemption, Moriarty był jedną z osób twierdzących, że nie jest to prawda, a deweloperzy po prostu potrzebują więcej czasu na kompletne zrealizowanie wizji.

Mogę powiedzieć, że widziałem dowód na to, że to prawda. Nie sądzę, by było to potrzebne, ale ktoś skontaktował się ze mną za kulisami i pokazał mi coś, co definitywnie pokazuje, że ta gra nadchodzi. Może nawet z zapowiedzią w sierpniu. Więc nie jest to wielka niespodzianka, nie trzeba wam mówić, że południowokoreańska komisja ratingowa nie tylko ocenia produkcje. Oceniają te tytuły, które zostały im przesłane.

Wiele na to wskazuje, że Red Dead Redemption Remaster rzeczywiście nadchodzi, a oficjalna prezentacja wydaje się nieunikniona.

Już rating koreańskiego odpowiednika PEGI był dla wielu obserwatorów jednoznacznym sygnałem, że gra prędzej czy później zadebiutuje – organizacja nie ocenia produkcji, które nie powstają, za do dzieli się rezultatami analiz pozycji przedstawionych przez wydawców. Zdarza się, że do czasu oficjalnego komunikatu mija kilka miesięcy, lecz ocena potwierdza nadciągającą premierę.

Źródło: Icon-Era

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper