Red Dead Redemption Remaster w końcu nadciąga?! Koreańczycy ocenili nową wersję gry

Gry (plotka)
6690V
Red Dead Redemption gra
Iza Łęcka | 28.06.2023, 09:43

Red Dead Redemption zadebiutowało w 2010 roku, a po 13 latach pojawiła się przesłanka wskazująca, że gra powróci. Urzędnicy z Korei Południowej opublikowali nową ocenę ratingową.

15 czerwca The Game Rating and Administration Committee of Korea opublikowało w systemie nową ocenę Red Dead Redemption. Możemy podejrzewać, że jest to wydanie przeznaczone na konsole, ponieważ rating otrzymał numer klasyfikacji „CC-NV-230615-001” - wzmianka „NV” odnosi się do gier przeznaczonych na konsole, natomiast „NP” symbolizuje produkcje na PC. Redakcja Gematsu jednak podkreśla, że wskazana informacja nie wyklucza istnienia kilku wersji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Red Dead Redemption pojawiło się na rynku w 2010 roku i aktualnie jest dostępne wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Od lat możemy natknąć się na spekulacje, według których remaster mógłby trafić na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz oczywiście komputery osobiste. W zeszłym roku mówiło się, że Rockstar miało porzucić plany dotyczące powrotu kultowego tytułu, pomimo pewnych zakusów, więc może decyzje ponownie uległy zmianie?

Gematsu jednocześnie potwierdza, że oceny dla oryginalnej edycji (PlayStation 3, Xbox 360), Undead Nightmare Collection (PlayStation 3, Xbox 360) i GOTY Edition (PlayStation 3, Xbox 360) dla Red Dead Redemption również są w systemie, więc w tym wypadku Koreańczycy nie zdecydowali się na dodanie starszej wersji produkcji. Spodziewajmy się zatem czegoś nowego!

Źródło: Gematsu

Komentarze (115)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper