Lies of P z wydłużonym czasem na zabawę w wersji demonstracyjnej na konsolach i PC

Gry
960V
Lies of P
Bartosz Dawidowski | 29.06.2023, 11:59

Nie trzeba rozpaczać, jeśli nie zdążyliście zagrać w próbkę rozgrywki z Lies of P, która miała być dostępna tylko do 27 czerwca. Okazuje się, że wydawca gry zmienił zdanie w kwestii dostępności wersji demonstracyjnej.

Demo Lies of P, które zostało pobrane już przez 1 mln graczy, miało być w pierwotnych zamierzeniach Neowiz Games dostępne tylko do 27 czerwca 2023 r. Wydawca zmienił jednak zdanie w ostatnim momencie i ogłosił, że w tej próbce gameplayu możemy bawić się również w kolejnych miesiącach. Wersja demonstracyjna gry ma pozostać w dystrybucji "bezterminowo".

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy już zapowiedzieli, że wprowadzą szeroko zakrojone zmiany w finalnej wersji Lies of P, które trafi na rynek 19 września. Takie modyfikacje zostaną wprowadzone po krytyce niektórych elementów dema, przede wszystkim mechaniki potyczek. Więcej na temat ważnych zmian, związanych z systemem walki, przeczytacie w tym newsie.

"Chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział w Steam Next Fest. #LiesofP zajęło pierwsze miejsce w kategoriach "Nadchodzące gry" i "Najczęściej umieszczane na liście życzeń". Produkcja zajęła też drugie miejsce w liczbie aktywnych graczy w demach Steam Next Fest! W ramach podziękowania okres gry w wersję demonstracyjną został przedłużony, abyście mogli nadal cieszyć się rozgrywką" - stwierdzili autorzy gry.

Źródło: https://worthplaying.com/article/2023/6/28/news/138049-lies-of-p-extends-demo-availability-indefinitely/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper