Summer Game Fest 2023 nie zawiodło? Podsumowujemy, oceniamy i zbieramy wszystkie materiały

Gry
5942V
Summer Game Fest
Wojciech Gruszczyk | 09.06, 20:40

To było długie 120 minut przepełnione ciekawymi produkcjami. Geoff Keighley zaprezentował kilka naprawdę interesujących tytułów, które mogły rozbudzić oczekiwania szerokiej publiki. Jak oceniacie wydarzenie? Weźcie udział w ankiecie.

Summer Game Fest 2023 oczami redakcji PPE.pl

Wojtek: Summer Game Fest kolejny raz jest imprezą, która nie zaskakuje, ale prezentuje kilka dobrych gier – widzieliśmy krwawy gameplay z Mortal Kombat 1, zerknęliśmy na mroczny fragment z Alan Wake 2, Final Fantasy VII Rebirth wygląda świetnie, a Spider-Man 2 nie zawiedzie. Zabrakło tutaj jednak... niespodzianek. Takich prawdziwych „bomb”, ale najwidoczniej producenci konsol chcą zostawić najlepsze smakołyki na swoje pokazy.

Ocena: 2/6

Mateusz: Trzeba przyznać, że Summer Game Fest 2023 było dość różnorodne... otrzymaliśmy nowego Sonica, Prince of Persia, Final Fantasy VII Rebirth, Banishers Ghosts of New Eden, na które czekam z ogromną niecierpliwością (w końcu za tą grą stoją twórcy Vampyra), ale zabrakło tutaj czegoś wyjątkowego choćby w postaci zaprezentowania pierwszego gameplayu z tak mocno wyczekiwanego dodtaku do Cyberpunka 2077. Na tle imprezy Keighleya PlayStation Showcase 2023 może i nie było tak złe, jak wydawało się jeszcze kilkanaście dni temu...

Ocena: 2/6

Kajetan: Szczerze? Dla mnie lekki zawód. Było Bandai Namco, ale to nie Dragon Ball. Był Alan Wake 2, ale bardzo okrojony. Koniec końców pojawiło się kilka elementów, które mnie zainteresowały, ale ograniczały się do nowego Księcia Persji, daty premiery Spider-Mana oraz Sonica. Cóż, nie było dobrze, nie było źle, ale do przeciętności też nieco zabrakło, jak na tak długi pokaz.

Ocena: 2/6

Maciej: Tegoroczny Summer Game Fest był dla mnie dużym rozczarowaniem. Dobre wrażenie zrobił sam początek, Prince of Persia i Mortal Kombat 1, ale im dalej tym gorzej. Dużo gier niskobudżetowych, mało ciekawych premier, Alan Wake 2 miał bardzo krótki i mało zachwycający pokaz. Szczerze mówiąc spodziewałem się dużo więcej i widać, ze w branży dzieje się pewien zastój. Szkoda, ze zabrakło Cyberpunka, zabrakło też dużych zapowiedzi. Czekam na Xbox FanFest, może tam będzie lepiej.

Ocena: 2/6

Summer Game Fest 2023 – wszystkie wiadomości z imprezy:

Jak oceniacie wydarzenie?

Źródło: Summer Game Fest

Jak oceniacie pokaz?

6/6
1189%
5/6
1189%
4/6
1189%
3/6
1189%
2/6
1189%
1/6
1189%
Pokaż wyniki Głosów: 1189

Komentarze (258)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper