Mortal Kombat 1 prezentuje się fenomenalnie. Gameplay pokazuje nową generację kultowej bijatyki

Gry
4815V
Mortal Kombat 1
Wojciech Gruszczyk | 08.06, 22:48

NetherRealm Studios przygotowuje graczy na nowy początek w uniwersum Mortal Kombat. Twórcy zresetowali świat i chcą zaskoczyć nawet największych fanów IP. Jesteście gotowi na start serii? Zobaczcie pierwszy gameplay z Mortal Kombat 1.

Wielu graczy czekało na Mortal Kombat 12, część liczyło na Injustice 3, a Ed Boon ze swoją ekipą postawił na kartę, którą ostatecznie może zapewnić zespołowi największy sukces.

Mortal Kombat 1 resetuje wszystko. W grze pojawią się znani bohaterowie, ale gracze mogą zostać zaskoczeni wydarzeniami oraz sojuszami. Twórcy chcą nie tylko zapewnić ciekawą, angażującą i długą historię, ale przede wszystkim odświeżony gameplay ma zaoferować odpowiednie wrażenia.

Z okazji Summer Game Fest możemy sprawdzić pierwszy gameplay z Mortal Kombat 1 i produkcja potrafi rozbudzić oczekiwania. Tytuł wygląda fantastycznie i bez wątpienia najnowsza propozycja NetherRealm Studios może zamieszać.

Mortal Kombat 1 to kolejna wielka bijatyka, która zadebiutuje w 2023 roku – premierę zaplanowano na 19 września. Aktualnie Street Fighter 6 nie zawiódł.

Mortal Kombat 1 na Summer Game Fest

Rozgrywka jest tym razem bardzo krwawa, a podczas materiału mogliśmy zobaczyć pierwsze ataki zespołowe – w tej sytuacji pomocnik wpada na arenę, wykonuje cios i szybko znika. Nie jest to klasyczny tag-battle. Pomocnik może jednak pomóc w combosie lub specjalnym ataku.

Mortal Kombat 1 zapewni „zupełnie nową historię” - dla przykładu Sub-Zero oraz Scorpion tym razem współpracują. Twórcy otworzyli nową oś czasu i mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć wydarzeniami.

Wiele na to wskazuje, że w grze pojawi się 24 zawodników i 16 postaci cameo.

Mortal Kombat 1 - wojownicy #1

Mortal Kombat 1 - wojownicy #2

Źródło: Summer Game Fest

Komentarze (141)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper