Pinokio sieka potwory na Summer Game Fest. Lies of P na gameplayu – znamy datę premiery i sprawdzamy demo

Gry
1089V
Lies of P
Wojciech Gruszczyk | 08.06.2023, 21:37

Round 8 Studio odsłoniło ostatnie karty obiecującej i niezwykle mrocznej przygody w mieście Krat. W trakcie pokazu poznaliśmy oficjalną datę premiery Lies of P – zobaczmy klimatyczny materiał z gry.

Od pierwszej zapowiedzi pozycja koreańskiego studia, która czerpała garściami z założeń popularnej baśni Carlo Collodiego, zapowiada się bardzo intrygująco. Soulslike przedstawi jednak historię bardzo różniącą się chociażby od produkcji Disneya, co było zamierzonym manewrem deweloperów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lies of P zadebiutuje 19 września i automatycznie wzmocni katalog Xbox Game Pass – twórcy mają już coraz mniej czasu, by podgrzać atmosferę oczekiwania i przekonać niezdecydowanych. Summer Game Fest jest do tego idealną okazją.

Wraz z Pinokiem – mechaniczną lalką, która jest w stanie korzystać z wielu wymiennych usprawnień i broni – przemierzamy niebezpieczne miasto pełne koszmarów i tajemnic. Znaczącym elementem rozgrywki będzie schemat kłamstw głównego bohatera, które wpłyną na przebieg opowieści. Zgodnie z zapewnieniami główną część fabuły Lies of P poznamy w 30 godzin, natomiast dogłębne poznanie tytułu zajmie nam około 60 godzin.

Na imprezie przekazano także informacje o wersji demonstracyjnej Lies of P:

Lies of P na Summer Game Fest

Źródło: Summer Game Fest

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper