Spider-Man 2 na Summer Game Fest! Znamy datę premiery i oglądamy Edycję Kolekcjonerską

Gry
5123V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 08.06, 22:48

Insomniac Games właśnie zaprezentowało nowy zwiastun ze Spider-Man 2. Produkcja zmierza wyłącznie na PlayStation 5 i może być jedną z najważniejszych tegorocznych premier w katalogu Sony.

Insomniac Games kontynuuje swój wielki projekt i chce nam opowiedzieć następną historię. Teraz Peter Parker oraz Miles Morales będą ze sobą współpracować, by pokonać potężnego Venoma. Deweloperzy na przestrzeni kilku lat rozwinęli znakomitą serię, która cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a teraz pierwszy raz studio nie musiało mierzyć się z ograniczeniami poprzedniej generacji.

Już na PlayStation Showcase mogliśmy zobaczyć długi gameplay ze Spider-Mana 2, ale mogliśmy mieć pewność, że to początek kampanii marketingowej. Insomniac Games musi odpowiednio przygotować graczy na premierę, więc dzisiaj mamy okazję sprawdzić następny film.

Spider-Man 2 na papierze ma wszystko, by osiągnąć duży sukces i bez wątpienia Sony zdaje sobie sprawę z siły swojego IP. Insomniac Games otrzymało możliwość wykorzystania pełnego potencjału PlayStation 5 i właśnie z tego powodu gra trafi wyłącznie na konsolę aktualnej generacji.

Na imprezie pokazano grafikę z okładki oraz dwa nowe materiały promocyjne. Możemy również potwierdzić, że  w nowej historii Venomem nie jest Eddie Brock.

Gra zadebiutuje 20 października. Zamówienia przedpremierowe ruszą 16 czerwca.

Spider-Man 2 Edycja Kolekcjonerska

Spider-Man 2 specjalne wydania #1

Spider-Man 2 specjalne wydania #3

Spider-Man 2  #1

Spider-Man 2  #2

Spider-Man 2  #3

Źródło: Summer Game Fest

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper