3 gry do sprawdzenia w trakcie weekendu. Xbox Free Play Days zachęca do ogrania różnorodnych tytułów

Gry
1572V
Xbox Free Play Days
Iza Łęcka | 01.06, 12:27

Dla wielu graczy najbliższy weekend będzie stał pod znakiem ćwiczenia ataków w Street Fighter 6 lub wcześniejszego dostępu do Diablo 4 – jeżeli jednak nie macie większych planów, za to posiadacie dostęp do abonamentów Microsoftu, śmiało jesteście w stanie poznać kilka interesujących produkcji.

Free Play Days stało się dla giganta z Redmond już pewnego rodzaju zwyczajem. Dzięki inicjatywie subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate regularnie otrzymują kilka dni na poznanie pełnych wersji wybranych tytułów – najnowsze zestawienie może zwrócić uwagę sporej grupy osób.

W najbliższy weekend udostępniono Ghostrunner, Rainbow Six Siege Deluxe Edition oraz Farming Simulator 22. Tym samym mamy możliwość przetestowania pozycji One More Level – polskie studio od dawna pracuje nad kontynuacją, której dynamiczny zwiastun mogliśmy zobaczyć w trakcie ostatniego PlayStation Showcase. Zgodnie z zapewnieniami twórców druga część, która w większym stopniu skupi się na prezentacji bohaterów i historii, ale nie zapomni o miodnej rozgrywce, zadebiutuje pod koniec roku. Mamy więc dobrą okazję do przypomnienia sobie głównych założeń świata.

Oprócz utrzymanej w klimacie cyberpunka pozycji, mamy dostęp do dopakowanej wersji strzelanki Ubisoftu oraz popularnego symulatora. Debiutująca w 2021 roku odsłona serii rozwijanej przez GIANTS Software spotkała się z całkiem przyzwoitym przyjęciem i posiada średnią na poziomie 74%.

Xbox Free Play Days – nowe gry wyboru

Źródło: Twitter: IdleSloth84_

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper