Ghostrunner 2 na pokazie Sony. Polacy pokazują dynamiczną akcję z kataną w roli głównej

Gry
1545V
Ghostrunnera 2
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 22:09

Sukces Ghostrunnera sprawił, że One More Level ma dzisiaj okazję zaprezentować kontynuację swojej gry na jednej z najważniejszych imprez ostatnich miesięcy. Siadajcie wygodnie i oglądajcie pierwszy materiał z Ghostrunner 2.

One More Level odniosło wielki sukces, który został dostrzeżony przez 505 Games. Wydawca wykupił IP i postanowił przygotować kontynuację – za grę odpowiadają Polacy. Twórcy otrzymali szansę pokazania swojej najnowszej pozycji na PlayStation Showcase.

Ghostrunner 2 został określony jako „pierwszoosobowy thriller akcji”, a na graczy czeka cyberpunkowy i pełen bezkompromisowych wyzwań świat.

Wydarzenia z gry zostały osadzone rok po opowieści przedstawionej w pierwszej części. Gracze otrzymają szansę wcielenia się w postać „śmiercionośnego cybernetycznego ninja”, ale warto podkreślić, że główny bohater nie będzie teraz wyłącznie zajmował się eksploracją niebezpiecznej Wieży Dharma, a pierwszy raz wyruszy na pustkowia.

Twórcy obiecują, że dynamiczny system walki powróci, a sprawdzone pomysły zostaną rozbudowane o „świeże rozwiązania”. Na fanów czekają „nowe mechaniki walki z wykorzystaniem pojazdu”, ponieważ Jack w podróż na pustkowia wyruszy na swoim motocyklu.

Ghostrunner 2 zaoferuje zainteresowanym sporo nowych mocy, ulepszeń, specjalnych technik poruszania się, a nawet głęboką i angażującą opowieść w rozbudowanym świecie oraz mnóstwo piekielnie wymagających wrogów

Ghostrunner 2 zadebiutuje „w dalszej części 2023 roku” i produkcja trafi na PS5, XSX|S i PC.

Ghostrunner 2 na PlayStation Showcase

Źródło: PlayStation Showcase

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper