Ghostrunner 2 z przybliżoną datą premiery! Sequel mocnej produkcji powinien zadebiutować w 2023 roku

News
910V
Ghostrunner 2
Kajetan Węsierski | 05.11, 08:30

Ghostrunner był niespodziewanym hitem i - prywatnie twierdząc - czarnym koniem roku w momencie swojego debiutu. Produkcja zebrała naprawdę mocne oceny i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony wszystkich fanów wyzwań w grach wideo. Nic więc dziwnego, że już kilka miesięcy po premierze zaczęły pojawiać się prośby o stworzenie kolejnej odsłony, która dałaby jeszcze więcej tak dobrej zabawy. 

Na odpowiedź ze strony twórców nie musieliśmy długo czekać, a już od jakiegoś czasu wiemy, że Ghostrunner 2 jest faktem. Teraz pojawiło się natomiast nieco więcej informacji na temat kontynuacji. Wszystko to za sprawą jubileuszowej transmisji, która odbyła się z okazji drugiej rocznicy wydania Ghostrunnera. One More Level zdradziło, że sequel skupi się mocniej na przedstawieniu samej fabuły oraz postaci, ale w dalszym ciągu na pierwszym miejscu pozostanie jakość rozgrywki.

Co więcej, potwierdzono to, o czym przebąkiwało się od dłuższego czasu - Ghostrunner 2 zadebiutuje w czwartym kwartale 2023 roku i trafi na PlayStation 5, Xboksy Series X i Series S, a także na PC. Większa liczba informacji będzie przedstawiana z biegiem czasu, a na konkretne wiadomości musimy poczekać do nadchodzącej wiosny - wtedy zacznie pojawiać się znacznie więcej szczegółów. Czekacie? Może być ciekawie!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper