GTA 6 coraz bliżej oficjalnej prezentacji? Jeden wpis wystarczył, by rozgrzać fanów do czerwoności

Gry (plotka)
2674V
GTA VI
Iza Łęcka | 24.04, 09:17

Rockstar Games oraz Take-Two nadal podtrzymują nieprzyjemną atmosferę oczekiwania i nie dzielą się nawet najdrobniejszymi doniesieniami dotyczącymi wyczekiwanego nowego Grand Theft Auto. Jeden z ostatnich wpisów youtubera i streamera pobudził jednak graczy na tyle mocno, że jak bumerang powraca temat pokazu gry.

GTA 6 jest produkcją, z której nawet najdrobniejsze doniesienia elektryzują fanów. W marcu tajemnicza wiadomość na Instagramie rapera 50Centa sprawiła, że ponownie wielu obserwatorów wyczekiwało na oficjalne komunikaty producenta oraz wydawcy. Niestety, wszelkie plotki okazały się tylko spekulacjami, a gwiazdor pracuje nad zupełnie innym projektem. To jednak nie uśpiło czujności graczy...

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy wpis na Twitterze HipHopGamera – influencera, streamera oraz dziennikarza growego – ponownie zrodził szereg komentarzy dotyczących GTA 6. Na opublikowanym zdjęciu widzimy bowiem twórcę internetowego wraz ze Straussem Zelnickiem, CEO Take-Two. Jeszcze więcej emocji może wzbudzić pozytywna wiadomość, w której HipHopGames wspomina, jak wielkie wrażenie zrobiła na nim nowa odsłona. Amerykanin podkreśla, że warto czekać na tytuł i dziękuje szefowi firmy za poświęcony czas.

Jak możecie się domyślać, tweet zyskał na popularności (ponad 570 tys. wyświetleń w trzy dni), a obserwujący spekulują na temat możliwych testów gry. Przypomnijmy, że w lutym sporo mówiło się o trwających poszukiwaniach odpowiednich osób do tej fazy prac przez Rockstar Games. Co więcej, gracze komentują również możliwy angaż HipHopGamera do produkcji – oczywiście, przez podpisane umowy, nie mogliśmy liczyć na zbyt wiele szczegółów.

Pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty Rockstar Games oraz Take-Two. 

Źródło: Twitter: HipHopGamer

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper