GTA 6 i 50 Cent. Raper rozgrzewa atmosferę jednym wpisem w mediach społecznościowych

Gry (plotka)
3879V
GTA VI
Iza Łęcka | 02.03.2023, 11:04

Rockstar nieustannie pracuje nad najnowszą odsłoną serii GTA, a gracze ciągle wyczekują jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat projektu. Nieoczekiwanie spekulacje na temat publikacji możliwego materiału rozbudziła grafika opublikowana przez 50 Centa.

Nadciągające Grand Theft Auto elektryzuje wielu sympatyków gier wideo. W zeszłym miesiącu ponownie zrobiło się głośno o tytule, gdyż amerykańskie studio poszukiwało nowych testerów – oferta została szybko połączona z doniesieniami na temat kolejnej fazy testów nowej produkcji, o której wspominali branżowi informatorzy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie ulega wątpliwości, że GTA 6 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier w naszej branży. Od początku swojej działalności Rockstar udowodniło, że potrafi namieszać i dostarczyć produkty, które nie tylko zaskarbią sobie sympatię graczy, ale przede wszystkim będą źródłem niesamowitych przychodów dla Take-Two, spółki macierzystej studia. Od wczoraj ponownie rozgorzały dyskusje na temat możliwego materiału na temat produkcji.

Raper 50 Cent opublikował na swoim Instagramie grafikę przedstawiającą napis „Vice City” z enigmatycznym dopiskiem, że „wyjaśni wszystko później”, lecz fani mogą spodziewać się nie lada ogłoszenia. Nie musieliśmy długo czekać, a wpis Amerykanina był łączony z grą Rockstar i możliwym komunikatem w tej sprawie. Niektórzy obserwatorzy twórcy nawet spekulowali, czy nie potwierdzi on swojego udziału w produkcji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

Oczywiście, tego typu wzmianki musimy traktować z lekkim przymrużeniem oka, gdyż tak naprawdę nie wiadomo, czy wiadomość rapera jest związana z rozwojem GTA 6. Po zeszłorocznym wycieku materiałów z projektu producent i wydawca zaciekle chronią prywatności i koncentrują się na niezbędnych pracach. Hashtagi dodane do wpisu mogą jednak sugerować pewnego rodzaju współpracę – 50 Cent posiada kilka marek alkoholi, których nazwy zostały uwzględnione w poście.

Źródło: Instagram: 50 Cent

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper