GTA 6 wkrótce będzie testowane? Rockstar poszukuje chętnych

Gry
2820V
GTA VI
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2023, 14:29

Już wkrótce gracze mogą otrzymać dostęp do najnowszej wersji GTA 6. Rockstar rozpoczęło rekrutację na kilka stanowisk i firma kolejny raz poszukuje zewnętrznych testerów, którzy najwidoczniej pomogą w ostatecznych szlifach.

Chris’ Klippel, założyciel Rockstar Mag, potwierdził, że Rockstar rozpoczęło poszukiwanie nowych pracowników. Firma potrzebuje grafików, animatorów oraz... testerów, co zostało dostrzeżone przez graczy, którzy są przekonani, że GTA 6 weszło w kolejny etap prac.

Dalsza część tekstu pod wideo

„[#GTA6|#GTAVI] Kolejna rzecz, którą zauważyłem w ciągu ostatnich kilku godzin... Możliwy dzień rekrutacji organizowany 18 lutego (przesłano mi zdjęcie, nie mam źródła). I wiele osób szaleje mówiąc "szukają testerów, OMG, to do GTA 6".”

Dziennikarz podkreśla, że nie jest to „niezwykłe”, ponieważ Rockstar już wcześniej decydował się na takie otwarte poszukiwanie testerów, ale robił to w szczególnych momentach – dla przykładu w kwietniu 2018 roku firma chciała otrzymać informacje zwrotne o Red Dead Redemption 2, ponieważ gra debiutowała sześć miesięcy później. Testy odbyły się także w 2019 roku i pewnie w tym czasie zainteresowani mogli sprawdzić edycję na PC.

Rockstar może faktycznie poszukiwać zewnętrznych specjalistów, którzy sprawdzą Grand Theft Auto 6 – Chris’ Klippel sugeruje również, że wciąż trwają prace nad nową zawartością do GTA Online, ale trudno raczej sobie wyobrazić, by firma rekrutowała nowe osoby do starszego projektu. 

Nadal nie wiemy, kiedy GTA 6 może zostać zapowiedziane oraz nie znamy daty premiery, ale najwidoczniej Rockstar nie traci czasu.

Źródło: Chris’ Klippel,

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper