Lies of P błyszczy na nowej rozgrywce. Gameplay w 4K pokazuje starcia z różnymi wrogami

Gry
1253V
Lies of P
Iza Łęcka | 23.03.2023, 12:42

Na targach GDC zawitali przedstawiciele Round 8 Studio, by zaoferować graczom, dziennikarzom oraz twórcom możliwość sprawdzenia Lies of P. Klimatyczne ujęcia przedstawiające mroczne miasto Krat zachęcają do wymagającej rozgrywki.

Nietypowa, utrzymana w gatunku soulslike przygoda Pinokia, który zanim odnajdzie Geppetto będzie musiał przemierzyć ulice niebezpiecznego miasta, intrygowała od pierwszej zapowiedzi. Kolejne materiały koncentrujące się na nowym projekcie Round 8 Studio tylko potwierdzają, że Koreańczycy mają interesujący pomysł i nietypową koncepcję na wykorzystanie opowieści, która wielu odbiorcom kojarzy się z produkcją dla dzieci.

Dalsza część tekstu pod wideo

Z okazji tegorocznej edycji GDC możemy spojrzeć na nowy fragment rozgrywki ukazujący intensywne walki – Pinokio musi się zmierzyć z kilkoma wymagającymi przeciwnikami. Bohater otrzyma dostęp do różnorodnego oręża i jak zobaczycie na poniższych ujęciach, będzie mógł skorzystać z uniwersalnego systemu konstruowania broni, dzięki któremu dopasujemy rękojeść do różnych ostrzy. Walka mieczem umożliwi znacznie szybszy atak, natomiast wykorzystanie narzędzia przypominającego włócznię pozwoli zadać więcej obrażeń.

Pod koniec 2022 roku twórcy ogłosili, że są już na decydującym etapie produkcji – nie musieliśmy zbyt wiele czekać, by przedstawiono miesiąc debiutu Lies of P, które zostanie udostępnione w sierpniu. Od premiery tytuł wzmocni katalog Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper