Lies of P na mocnym zwiastunie z rozgrywką. Gra zmierzająca do Xbox Game Pass wygląda znakomicie

Gry
2091V
lies of p
Iza Łęcka | 14.02.2023, 10:37

Koreańskie Round 8 Studio ponownie rozgrzewa fanów wymagających produkcji. Lies of P zostało zaprezentowane na nowym materiale, w trakcie którego przyjrzymy się walce z potężnymi przeciwnikami.

Mroczna przygoda Pinokia może okazać się jednym z najbardziej intrygujących soulslike'ów w 2023 roku. Dotychczas deweloperzy odpowiedzialni za projekt systematycznie dzielili się efektownymi ujęciami - zobaczyliśmy między innymi fragmenty rozgrywki w 4K i 8K pokazujące kolejne zakamarki niepokojącego, utrzymanego w steampunkowym klimacie miasta. W połowie lutego przyszedł czas na następne atrakcje.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Lies of P wcielimy się w Pinokia, który podróżuje po mieście Krat w poszukiwaniu Geppetto – autorzy bardzo swobodnie i z rozmysłem podeszli do powieści Carlo Collodiego, koncentrując się na jej przerażającej wersji. Główny bohater nie jest bezbronną, drewnianą laleczką, a w pełni gotowym do walki mechem, który wykorzysta zróżnicowaną broń, by pokonać maszyny stojące na jego drodze. Na poznanie historii niemały wpływ będzie miał system kłamstw.

Najnowszy materiał prezentuje enigmatyczne miejscówki, nowych przeciwników oraz kolejne zabawki protagonisty. Fabuła produkcji zapewne nie będzie tylko i wyłącznie dodatkiem do wymagającej rozgrywki, a kolejne udostępnione przerywniki filmowe zwiastują bardzo przyjemną dla oka pozycję.

Lies of P oficjalnie nie posiada daty premiery, choć zgodnie z zapewnieniami zadebiutuje w 2023 roku – pod koniec roku Round 8 Studio informowało o finalizacji prac.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper