Lies of P – poznaliśmy miesiąc premiery. Zwiastun zaprasza do wymagającej, mrocznej przygody

Gry
1741V
Lies of P
Iza Łęcka | 20.02.2023, 08:27

Round 8 Studio odsłania szczegóły dotyczące nietypowej opowieści z Pinokio w roli głównej. Gra doczekała się nowego materiału, dzięki któremu nie tylko spojrzymy na kolejnych przeciwników, ale przede wszystkim poznamy tak wyczekiwany miesiąc debiutu. Odliczanie czas zacząć!

Pod koniec zeszłego roku studio odpowiedzialne za rozwój Lies of P informowało o decydującej fazie prac i stopniowej finalizacji kolejnego etapu, lecz musieliśmy mieć pełną świadomość, że do premiery potrzeba jeszcze trochę czasu, a dla zespołu niezwykle ważne jest dopracowanie wszelkich elementów produkcji. Wprowadzanie na rynek nowego IP związane jest ze sporym wyzwaniem, w którym nie bez znaczenia jest termin udostępnienia przygody na rynku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy ogłosili, że w sierpniu skorzystamy z wszystkich możliwości mechanicznego bohatera i wkroczymy do mrocznego miasta Krat, którego stylistyka jest inspirowana Belle Époque (okresem od zakończenia wojny francusko-pruskiej w 1871 roku do wybuchu I wojny światowej). Od debiutu Lies of P będzie dostępne na konsolach dwóch generacji, komputerach osobistych oraz w Xbox Game Pass.

Opublikowany zwiastun w klimatyczny sposób pokazuje świat gry – w produkcji koreańskiego zespołu nie zabraknie zróżnicowanych bestii, których projekt jest połączeniem stalowych maszyn z kreaturami w lovecraftowskim stylu, a na nowym materiale zobaczymy proces powstania jednego z przeciwników. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się niezwykle obiecująco.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper