The Callisto Protocol doczekało się nowości. Studio doprowadzi graczy „do granic możliwości”

Gry
1631V
The Callisto Protoco
Iza Łęcka | 08.02.2023, 10:57

Niezbyt udana premiera The Callisto Protocol nie zniechęciła Striking Distance Studios do cięższej pracy. Ekipa koncentruje się na poprawieniu doświadczenia i zapewnieniu emocjonujących wyzwań. W nocy opublikowana została kolejna aktualizacja, która rozbudowuje grę.

Klimatyczna i brutalna przygoda Jacoba Lee w zeszłym miesiącu doczekała się Nowej Gry+ oraz innych ulepszeń, lecz studio pod przewodnictwem Glena Schofielda nie spoczywa na laurach. Twórcy wciąż koncentrują się na poprawkach, a najnowszy patch przynosi atrakcje dla prawdziwych twardzieli.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Callisto Protocol otrzymało Hardcore Mode zapewniający „wymagającą wersję survival horroru”, która doprowadzi graczy do „granic możliwości”. Studio zaznacza, że nowa zawartość nie jest przeznaczona dla osób ze słabym sercem.

W trakcie rozgrywki na hardcorowym poziomie śmiałkowie mogą liczyć na mniej amunicji, leczenia oraz kredytów, a po pokonaniu przeciwników nie zawsze powinniśmy spodziewać się łupów. Wrogowie będą zadawać większe obrażenia, ich mutacje rozwiną się szybciej, a pałka ogłuszająca nie będzie tak skuteczna. Gdyby tego było mało, zdobywana kontrabanda nie zapewni aż tak dużego zastrzyku waluty.

W trakcie sprawdzania horroru będzie dostępny także Hardcore Mode New Game+, lecz warunkiem koniecznym do ogrania etapu jest ukończenie Hardcore Mode. Przerażająca produkcja doczekała się aktualizacji osiągnięć oraz nowych trofeów.

Na zamieszczonym poniżej zwiastunie zauważycie, że wśród świeżutkich atrakcji znalazły się dodatkowe skiny – stroje otrzymają posiadacze Przepustki Sezonowej.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Reddit

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper