The Callisto Protocol z ważną aktualizacją. Studio zapewnia nowy tryb i usuwa wykorzystywany bug

Gry
2844V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 20.01.2023, 07:41

Striking Distance Studios nie zakończyło prac nad poprawkami oraz rozbudową krwawej przygody Jacoba Lee. Jeszcze przed przyszłotygodniową premierą Dead Space Remake zespół wydał patch, który zapewnia dostęp do nowego wariantu rozgrywki, jednocześnie deweloperzy usunęli kolejne błędy.

The Callisto Protocol zadebiutowało pod koniec zeszłego roku z wieloma niedoróbkami, które sprawiły, że pozycja była początkowo totalnie niegrywalna na komputerach osobistych. Przez ostatnie tygodnie studio koncentrowało się na usprawnieniach, dzięki czemu nadszedł dogodny moment na konkretne rozbudowanie produkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

W nocy potwierdzono wdrożenie kolejnej aktualizacji do The Callisto Protocol. Striking Distance Studios pozbyło się wielu błędów, wśród których znalazł się bug związany z poziomem trudności – gracze mogli przed samym końcem historii wskoczyć na najwyższy wariant, by otrzymać pucharek/osiągnięcie za ukończenie całej rozgrywki w ten sposób.

To jednak nie koniec zmian – The Callisto Protocol otrzymało tryb Nowa Gra+, który może zachęcić do ponownego zapoznania się z produkcją. Przy kolejnym podejściu odbiorcy zachowają wszystkie bronie, ulepszenia i kredyty, dzięki czemu mogą komfortowo usprawnić sprzęt i przystąpić do kolejnych wyzwań.

„Na wszystkich platformach dostępna jest nowa aktualizacja, która zawiera New Game+. W oparciu o Wasze opinie naprawiliśmy również błąd związany z osiągnięciem/trofeum Maximum Security i tutaj zamieściliśmy pełną listę wszystkich poprawek oraz zmian, jakie wprowadziliśmy od czasu premiery: https://bit.ly/ptch301.”

Horror doczekał się wdrożenia kolejnych optymalizacji na wszystkich platformach, gracze nie będą otrzymywać już obrażeń podczas przeskakiwania przez przeszkody, a „wiele problemów” związanych z ustawieniami kamery lub zapadaniem się Jacoba pod ziemię zostało rozwiązanych. Deweloperzy usprawnili poziom głosu i dopasowali napisy we wszystkich lokalizacjach.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: CallistoTheGame

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper