Final Fantasy 7 za kilka dni otrzyma pełny dubbing. Zadziwiająco mocny projekt fanów za darmo

Gry
2536V
FFVII
Bartosz Dawidowski | 06.01, 12:03

Na licznych fanów klasycznego wydania Final Fantasy VII czekać będzie w styczniu nie lada gratka. Już za kilka dni opublikowany zostanie fenomenalnie zapowiadający się mod.

Final Fantasy 7 z pełnym, angielskim dubbingiem? Dotychczas można było o tym tylko pomarzyć. Fani z grupy Tsunamods pracowali jednak w pocie czoła przez kilkanaście miesięcy nad właśnie takim projektem, podkładając głosy pod wszystkie dialogi w FFVII, nie tylko pod cutscenki i zwykłe konwersacje, ale nawet pod sekwencje walk.

Mod noszący tytuł „Echo-S 7” doczekał się już trailera zdradzającego datę premiery. Projekt stworzony dla pecetowej wersji gry zostanie udostępniony za darmo już 13 stycznia 2022 roku. Będzie go można pobrać bez żadnych opłat z oficjalnej strony grupy.

Dubbing zdecydowanie przekracza oczekiwania, które można by mieć w przypadku fanowskiego projektu. Do prac nad Echo-S 7 przyłączyły się osoby z wysokimi talentami wokalnymi (w tym profesjonaliści), co słychać na udostępnionym zwiastunie. Zespół pracuje też aktualnie nad pełnym udźwiękowieniem Final Fantasy VIII oraz IX.

Źródło: https://youtu.be/GdKKj8dbZ90

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper