Metal Gear Solid lub kolejny Silent Hill. Konami potwierdza ciekawą wiadomość

Gry
1995V
Solid Snake
Wojciech Gruszczyk | 02.01, 15:02

Silent Hill 2 Remake, Silent Hill: Ascension, Silent Hill: Townfall czy też Silent Hill f to początek zapowiedzi przygotowywanych przez Konami. Japończycy potwierdzili, że pracują nad następnymi grami i najwidoczniej część tytułów zostanie ujawnionych w następnych miesiącach.

Redakcja Famitsu przygotowała kolejne zestawienie noworocznych życzeń, w których to deweloperzy mogą powiedzieć kilka słów do swoich oddanych fanów. Na temat następnych 12 miesięcy wypowiedziało się między innymi Konami, które najwidoczniej szykuje kolejne prezentacje:

„Ten rok jest Rokiem Królika, więc planujemy power-upy i nowe rozwiązania dla znanych serii z zamiarem zrobienia jeszcze większego postępu. Dodatkowo, głęboko i po cichu rozwijamy nowy projekt (projekty), którego jeszcze nie zdążyliśmy wam wszystkim zaprezentować. Konami robi skok do przodu, więc za wszelką cenę prosimy o wyczekiwanie na kolejne informacje”.

Już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące powrotu serii Metal Gear Solid, a dzisiaj z samego rana wspominaliśmy o Silent Hill: The Short Message. W zasadzie obie propozycje mogą zostać ujawnione przez Konami w następnych miesiącach.

Jedno jest pewne – informatorzy nie kłamali zapowiadając wielki powrót Konami do branży gier. Firma nie tylko dzieli się swoimi największymi IP (tak jak wspominali insiderzy), ale ma również pracować nad własnymi produkcjami.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że firma będzie dążyła do najwyższej jakości i nadciągające pozycje nie zawiodą wiernych fanów takich serii jak Metal Gear Solid i Silent Hill.

Źródło: Gematsu

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper