Invincible 2 nadciąga. Amazon potwierdza znakomitą wiadomość

Filmy/seriale
1295V
Invincible 2 sezon Amazon Prime Video
Iza Łęcka | 20.12.2022, 11:38

Widzowie wyczekujący na rychłą zapowiedź nowych odcinków „Niezwyciężonego” mogą spokojnie oczekiwać na styczniowe ogłoszenia. Jeden z przedstawicieli Amazon Studios potwierdził, że w przyszłym roku możemy spodziewać się następnych przygód Marka Graysona.

W 2021 roku „Invincible” można było śmiało uznać za jeden z najbardziej udanych seriali dostępnych na Amazon Prime Video. Produkcja czerpiąca garściami z komiksowej serii Roberta Kirkmana została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów i widzów, którzy nie tylko docenili opowieść o młodym bohaterze dążącym do zostania superbohaterem, realizację, ale również efekty prac aktorów głosowych – w trakcie seansu w oryginalnej wersji mogliśmy usłyszeć J.K Simmonsa, Stevena Yeun, Sandrę Oh, Setha Rogena, Mahershala Ali oraz Marka Hamilla.

W najnowszym wywiadzie dla redakcji Collider Vernon Sanders nie tylko odniósł się do tematu serialowej adaptacji God of War, ale został zapytany o debiut nowych epizodów „Niezwyciężonego”. Choć początkowo chciał nieco wyminąć temat mówiąc, że „2023 będzie wspaniałym rokiem dla widzów”, po pewnych naciskach potwierdził – 2 sezon „Invincible” zadebiutuje na Amazon Prime Video w 2023 roku. Wiele na to wskazuje, że właśnie w styczniu poznamy konkretną datę premiery.

Już w 2021 roku wiedzieliśmy, że platforma złożyła zamówienie na dwie kolejne serie, jednocześnie materiał źródłowy daje twórcom spore pole do popisu i przygotowanie jeszcze wielu odcinków – pozostaje więc mieć nadzieję, że ekipa utrzyma wysoki poziom, dzięki czemu subskrybenci platformy będą mogli regularnie oglądać perypetie Marka Graysona.

Źródło: Collider

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper