Invincible doczeka się ważnego ogłoszenia w styczniu. Poznamy datę premiery drugiego sezonu?

Filmy/seriale
567V
Invincible
Kajetan Węsierski | 17.12.2022, 14:30

Animowana adaptacja "Invincible" - komiksu od Roberta Kirkmanna - okazała się ogromnym sukcesem. Dziś postrzegana jest jako jedna z najlepszych produkcji dostępnych na platformie Amazona. I trudno być tym faktem zaskoczonym, albowiem tytuł dostępny na Prime Video oferuje naprawdę fenomenalny poziom. Co ważne, świetnie odświeża gatunek superhero, oferując coś niezwykle świeżego.

Niestety od premiery pierwszego sezonu w marcu 2021 roku, niewiele słyszymy o jakichkolwiek ruchach w kontekście wyprodukowania kontynuacji. To może się natomiast zmienić już w trakcie najbliższych tygodni. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się wczoraj w Internecie, już w styczniu pojawią się bardzo ważne ogłoszenie odnośnie do drugiego sezonu serialu "Invincible".

I nie trzeba wcale dużo kombinować, albowiem tą opcją, która jawi się jako najpewniejsza, jest oczywiście data premiery nowej puli odcinków. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać jeszcze przynajmniej kilka najbliższych tygodni, aby przynajmniej wiedzieć, jak długo przyjdzie nam jeszcze poczekać na premierę. Znając natomiast materiał źródłowy, jedno można napisać z dużym przekonaniem - zdecydowanie warto wyglądać kolejnych epizodów.

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper