God of War Ragnarok porównany z God of War. Gracze mogą liczyć na zupełnie nową jakość

News
5503V
God of War Ragnarok vs God of War - Kratos
Iza Łęcka | 07.11, 07:01

Najnowsza produkcja PlayStation Studios jest kontynuacją God of War z 2018 roku. Gracze nie powinni się jednak obawiać o odcinanie kuponów przez deweloperów, bowiem Santa Monica Studio niemal na każdym kroku wprowadziło ulepszenia, planując dostarczyć poprawionych wrażeń.

God of War Ragnarok zaprowadzi graczy do znanych światów – Kratos i Atreus kontynuują swoją podróż na Dalekiej Północy, jednakże twórcy poświęcili wiele uwagi każdemu elementowi pozycji. Najlepszym tego potwierdzeniem jest poniższy materiał, na którym sprawdzimy, jak prezentuje się najnowsza produkcja w wersji na PlayStation 5 w porównaniu z ostatnim wydaniem God of War 2018 (PC, ustawienia Ultra).

Na filmie zobaczycie poprawioną fizykę śniegu, lawy oraz wody, udoskonalone tekstury, nowe wersje znanych bohaterów, zupełnie odświeżony świat, który został dopracowany dzięki dodaniu kolejnych szczegółów, poprawione cząsteczki podczas wykonywania ataków, dopracowaną roślinność czy też bardziej klimatyczne oświetlenie, które sprawia, że każda kraina ma nieco inny charakter – powracające lokacje także doczekały się pewnej odmiany, co bezpośrednio jest związane z fabułą, lecz nie powinniście obawiać się o jakiekolwiek spoilery. Twórcy zajęli się również dopieszczeniem animacji.

W porównaniu z tytułem z 2018 roku God of War Ragnarok został dopieszczony niemal w każdej kwestii, co zapewne będzie dobrą wiadomością dla graczy, którzy obawiali się, że Santa Monica Studio wykorzysta wiele elementów z poprzedniej gry i nie zapewni należytego odświeżenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją gry.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (154)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper