Call of Duty: Modern Warfare 2 z „wyraźną przewagą” w 120 fps i z wyższą rozdzielczością na XSX niż PS5

Gry
5150V
Call of Duty: Modern Warfare 2 - porównanie grafiki
Iza Łęcka | 28.10.2022, 07:34

Wielu fanów strzelanek doczekało się. Serwery Call of Duty: Modern Warfare 2 ruszyły na wszystkich platformach, dzięki czemu można przystąpić do sprawdzenia, jak działa i prezentuje się najnowsza produkcja Activision. Tytuł odznacza się efektowną grafiką, jednocześnie zapewniając tryb 120 klatek na sekundę na konsolach.

Od kilku dni regularnie pochylamy się nad jakością wykonania Call of Duty: Modern Warfare 2, które charakteryzuje się nie tylko przyzwoitą kampanią, ale przede wszystkim bardzo dopracowaną oprawą i niemal realistycznym ukazaniem Amsterdamu. Studio Infinity Ward stworzyło grę z myślą o dwóch generacjach i PC oferującą rozgrywkę w 120 klatkach na najnowszych sprzętach Sony oraz Microsoftu.

Na porównaniu ElAnalistaDeBits przyznaje, że strzelanka utrzymuje niemal stałe 120 klatek na sekundę na Xboksie Series X, który posiada „wyraźną przewagę” nad PlayStation 5, gdzie płynność spada do 105 fps. Sprawdzając produkcję na Xboksie Series S rzadko kiedy możemy liczyć na więcej niż 90 klatek.

Tryb 120hz obniża średnią rozdzielczość oraz jakość cieniowania, co nie powinno być zbyt wielkim zaskoczeniem, lecz warto podkreślić, że nowa odsłona CoD-a na PlayStation 5 i Xboksie Series X jest uruchamiana na ustawienia przypominających opcje High/Ultra na PC. W wersji na najmocniejszą konsolę Microsoftu pozycja posiada „wyższą średnią rozdzielczość” niż na PS5.

Infinity Ward wywiązało się z zadania i dostarczyło strzelankę z piękną oprawą i odpowiednimi trybami rozgrywki. Teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze oficjalne wyniki sprzedaży ;)

Źródło: YouTube.com

Komentarze (219)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper