Call of Duty: Modern Warfare 2 zachwyca fenomenalną grafiką. Gra wygląda „niewiarygodnie realistycznie”

Gry
6698V
Call of Duty: Modern Warfare 2
Wojciech Gruszczyk | 21.10.2022, 19:02

Od wczoraj pierwsi zainteresowani mogą zapoznać się z Call of Duty: Modern Warfare 2 i choć aktualnie deweloperzy udostępnili wyłącznie kampanię, to już teraz pojawiają się bardzo pozytywne opinie na temat produkcji. Gra na PlayStation 5, Xboksie Series X oraz PC wygląda znakomicie.

W 2022 roku nie brakowało ładnie prezentujących się gier, ale raczej mało kto spodziewał się, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zapewni aż tak zachwycającą jakość oprawy. Pierwsi gracze mówią wprost, że produkcja wygląda „niewiarygodnie realistycznie” – zainteresowani szczególnie chwalą misję w Amsterdamie.

„O mój Boże Amsterdam wygląda *niewiarygodnie* realistycznie w nowym Call of Duty — prawie nie mogę uwierzyć, że to gra wideo”.

„oto reszta misji w Amsterdamie — poziom szczegółów jest po prostu niesamowity!”.

Jest to interesująca sytuacja, ponieważ Call of Duty: Modern Warfare 2, to kolejna odsłona serii, która zadebiutowała na konsolach dwóch generacji. Twórcy wciąż nie zdecydowali się na porzucenie PlayStation 4 i Xboksa One, ale najwidoczniej deweloperzy znaleźli czas oraz środki, by znacząco dopracować grafikę na PS5, XSX i PC.

Mogę odnieść wrażenie, że Activision podjęło naprawdę dobrą decyzję wrzucając pierwszą część (kampanię) Call of Duty: Modern Warfare 2 na tydzień przed wielką premierą. Już teraz tytuł cieszy się ~ODSZEDŁ~ dużym zainteresowaniem, a możemy mieć pewność, że to dopiero początek.

Źródło: juanbuis

Komentarze (125)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper