Age of Empires 4 zadebiutuje na Xboksach? Microsoft może dzisiaj zapowiedzieć grę

Gry
1284V
Age of Empires 4
Iza Łęcka | 25.10.2022, 07:00

Na dzisiejszy wieczór zaplanowano live-stream z okazji 25-lecia marki Age of Empires – na wspólne celebrowanie rocznicy wszystkich graczy ochoczo zaprasza Aaron Greenberg. Szef marketingu gier Xboksa opublikował wiadomość, która powinna zwrócić także uwagę użytkowników Xboksów.

Age of Empires 4 zadebiutowało w zeszłym roku na PC, zgarniając oceny na poziomie 81%. Już od premiery i wywiadu z dyrektorem kreatywnym produkcji coraz więcej mówiło się o opracowaniu wersji na Xboksy, później spekulacje przybrały tylko na sile. Możliwe, że prośby części fanów gatunku zostały wysłuchane, a cierpliwość się opłaciła, bowiem do prezentacji nowego wydania może dojść wieczorem.

Aaron Greenberg zaprosił na imprezę podkreślając, że stream powinien zainteresować wszystkich graczy – niezależnie od sprzętu, z jakiego korzystają:

„Koniecznie sprawdźcie specjalną transmisję z okazji 25. rocznicy @AgeOfEmpires zaplanowaną na jutro (wtorek) na 19:00. Polecam *każdemu*, kto lubi Age, bez względu na to, gdzie preferuje grać!”

Pracownik Microsoftu jednocześnie kontynuował podjęty wątek i... puścił oczko do graczy. Całą wypowiedź można śmiało potraktować jako zwykły teaser przygotowujący następną grupę odbiorców na Age of Empires 4.

Gra Relic Entertainment może podążyć drogą Gears Tactics oraz Microsoft Flight Simulator, które początkowo trafiły na PC, a po pewnym czasie zostały przeniesione na Xboksy.

Źródło: Aaron Greenberg

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper