Dead Space Remake przeszedł ogromne zmiany. Porównanie pokazuje odrestaurowanie każdego elementu gry

Gry
1926V
Dead Space Remake vs oryginał
Iza Łęcka | 05.10.2022, 08:22

Ostatni zwiastun nadciągającej produkcji EA Motive Studio stał się podstawą do nowego porównania ukazującego, jak wielką pracę wykonał zespół. Koncentrując się na przebudowaniu pozycji, deweloperzy nie pominęli niemal żadnego elementu.

W ostatnich dniach studio działające pod banderą Electronic Arts podzieliło się wieloma nowymi informacjami na temat Dead Space Remake. Twórcy nie tylko skupili się na odświeżeniu grafiki, ale zdecydowali się rozbudować doświadczenie, oferując między innymi zadania poboczne. Wczoraj zaprezentowany został pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki, natomiast w sklepach pojawiła się droga edycja kolekcjonerska tytułu.

Obecnie możemy spojrzeć na świeżutkie porównanie odrestaurowanego horroru, które dobitnie pokazuje zakres prac zrealizowanych przez specjalistów z Motive Studio. Deweloperzy odświeżyli całą produkcję – gra wyróżnia się zupełnie innymi modelami oraz teksturami. Każdy aspekt horroru został odpicowany, a szczególnie dobrze prezentuje się nowe, dopracowane oświetlenie, które sprawia, że tytuł charakteryzuje się jeszcze bardziej niepokojącą atmosferą. Niektóre sceny zostały całkowicie przebudowane, dzięki czemu lokacje odznaczają się nową jakością. Ulepszenia zostały zastosowane w wielu efektach.

Dead Space Remake trafi na rynek na samym początku 2023 roku, a wierni sympatycy opowieści powinni z zaciekawieniem przyglądać się projektowi, który na wszystkich materiałach prezentuje się naprawdę obiecująco.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper