Dead Space Remake przeraża. Zwiastun z rozgrywką pokazuje odświeżoną opowieść

Gry
2149V
Dead Space Remake
Wojciech Gruszczyk | 04.10.2022, 17:00

Electronic Arts właśnie zaprezentowało pierwszy, pełny zwiastun z Dead Space Remake. Materiał pozwala spojrzeć na kilka ujęć z oczekiwanej gry, która na samym początku 2023 roku zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputerach osobistych.

Electronic Arts odkrywa ostatnie karty dotyczące Dead Space Remake. W zeszłym tygodniu zobaczyliśmy oficjalne screeny, a nawet poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących nowego wydania – deweloperzy nie tylko upiększyli grę, ale zdecydowali się rozbudować doświadczenie graczy.

Premiera Dead Space Remake odbędzie się za 115 dni, ale jak widać Elektronicy oraz studio Motive rozpoczynają już konkretną promocję tytułu. Dzisiaj deweloperzy przedstawili kilka znanych ujęć z pozycji, jednak trzeba przyznać – produkcja wygląda znacznie lepiej. 

Twórcy z Motive stanęli przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ deweloperzy odświeżają jedną z popularnych i dotychczas zapomnianych IP z katalogu Electronic Arts, ale pozostaje mieć nadzieję, że produkcja ta zapewni oczekiwaną jakość i dodatkowo będzie to początek. Łatwo można sobie wyobrazić odświeżenie kolejnych odsłon (przynajmniej drugiej części) lub nawet następną grę z serii.

Co sądzicie o Dead Space Remake?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper