Xbox Series X dla sympatyków Deathloopa. Producent świętuje dodanie gry do Xbox Game Pass

News
1074V
Xbox Series X dla sympatyków Deathloopa
Iza Łęcka | 23.09, 07:35

Premiera ostatniej produkcji Arkane Lyon na nowej platformie nie mogła ujść uwadze w mediach społecznościowych. Gracze, którym szczególnie przypadły do gustu zmagania na wyspie Blackreef, mogą spróbować zawalczyć w konkursie o oryginalną edycję konsoli.

Pierwsza prezentacja Xboksa Series X wywołała szereg komentarzy na temat projektu i wyglądu urządzenia. Choć sprzęt był wielokrotnie porównywany do AGD, a Amerykanie ochoczo czerpali z tych żartów i wprowadzili unikalną lodówkę, trzeba przyznać, że przyjęty design znakomicie spisuje się przy udostępnianiu ekskluzywnych wersji inspirowanych grami oraz filmami.

Xbox Series X w specjalnej edycji Deathloop jest do zgarnięcia w konkursie. Po rocznej ekskluzywności strzelanki na PlayStation 5 od tego tygodnia gracze korzystający z konsol Microsoftu mogą stanąć do wyzwania przerwania pętli czasu i zmierzenia się z Julianną – produkcja jest oczywiście dostępna w ramach Xbox Game Pass. Jeżeli chcecie zawalczyć o możliwość wygrania urządzenia, wystarczy, że na Twitterze udostępnicie dalej poniższą wiadomość i będziecie śledzić konto Xboksa.

„Spoglądasz na tę stylową, inspirowaną DEATHLOOP serię X i pasujący do niej kontroler? Śledź i retweetuj z #DEATHLOOPsweepstakes, aby mieć szansę na wygraną! Wiek 18+. Koniec 28/09/22. Zasady: http://xbx.lv/3DJ2JIE”.

Konsola została przyozdobiona charakterystycznymi malunkami nawiązującymi do wizerunku przeciwników Colta. Jednocześnie odpicowania doczekał się także pad – wszystko zostało utrzymane w kolorystyce nawiązującej do klimatu gry Arkane Studios. Tym samym propozycja dołączy do efektownych wersji z Back 4 Blood, „Top Gun: Maverick” czy ostatniej celebrującej premierę „Rodu Smoka” na HBO.

Źródło: Twitter: Xbox

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper