Deathloop z prezentacją nowości. Bethesda promuje grę przed premierą na Xboksach, w Xbox Game Pass i PS Plus

News
1227V
Deathloop
Wojciech Gruszczyk | 19.09, 20:42

Już jutro odbędzie się premiera Deathloop na Xboksach Series X|S, ale jednocześnie produkcja wyląduje w Xbox Game Pass i PlayStation Plus. Gracze mogą szykować się na grę, a Arkane Lyon zachęca do tytułu za pomocą nowego zwiastuna.

Po roku od premiery na PS5 i PC, Deathloop wkrótce zadebiutuje na Xboksach. Sympatycy konsol Microsoftu długo musieli czekać na debiut gry Arkane Lyon, jednak już za kilka godzin wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z tytułem.

Deathloop trafi na nowe platformy jednocześnie z aktualizacją Goldenloop. Jest to darmowa zawartość, która będzie również dostępna na PS5 i PC. Aktualizacja pozwoli graczom zapoznać się z cross-platformową rozgrywką (PS5, XSX|S, PC), a dodatkowo deweloperzy zadbali o cross-save i międzyplatformowe zakupy, ale ta opcja będzie dostępna tylko na Xboksach i PC.

Goldenloop wprowadza także nową umiejętność zatytułowaną Fuga, broń strzelającą ciągłymi wiązkami przypominającymi laser (Prototyp PMOC), wybuchających malarzy oraz ulepsza kilka zdolności. Twórcy przygotowali także nowe medaliony 2 w 1 oraz kilka sekretów do odkrycia.

Najnowszy zwiastun pokazuje nowości, ale przynajmniej aktualnie deweloperzy nie ujawniają szczegółów dotyczących rozszerzonego zakończenia – te atrakcje będziemy musieli odkryć na własną rękę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper