Xbox Series X inspirowany Back 4 Blood. Microsoft rozda efektowną konsolę

News
1156V
Xbox Series X inspirowany Back 4 Blood. Microsoft rozda efektowną konsolę
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2021, 15:45

Microsoft przygotował jeszcze jedną wersję Xboksa Series X. Konsola z zupełnie odświeżonym wyglądem jest dostępna do wygrania. Urządzenie powinno zainteresować wielu graczy, ponieważ firma znacząco zmienia prezentację sprzętu.

Back 4 Blood od dnia premiery jest dostępny w Xbox Game Pass, co moim zdaniem jest naprawdę świetną wiadomością dla deweloperów oraz całej społeczności produkcji. Microsoft chce w odpowiedni sposób promować grę i firma przygotowała nawet specjalne wydanie Xboksa Series X – urządzenie tym razem nie otrzymało zwykłych naklejek, a projektanci zadbali o znaczące odświeżenie wyglądu.

Urządzenie zostało stylizowane na kawałek zniszczonego betonu, który w dodatku został pomalowany w kilku miejscach czerwoną farbą, co pewnie ma przypominać krew. Podobną kolorystykę otrzymał także kontroler. Jest to bez wątpienia jeden z ciekawszych projektów przygotowanych przez amerykańską korporację.

Konsolę można wygrać dzięki programowi Microsoft Rewards, który niestety nie jest dostępny w Polsce.

Co sądzicie o tej wersji? Microsoft ostatnio często zaskakuje zróżnicowanymi pomysłami na Xboksa Series X. Jeśli nie mieliście okazji – zapraszamy do przeczytania naszej recenzji Back 4 Blood.

Xbox Series X inspirowany Back 4 Blood. Microsoft rozda efektowną konsolę

Źródło: Twitter: Xbox

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper