KartRider: Drift. Darmowe wyścigi coraz bliżej premiery. Ruszają publiczne beta testy

News
329V
Kart
Bartosz Dawidowski | 30.08, 14:21

W cyfrowej dystrybucji niedługo pojawią się nowe, gokartowe wyścigi dostępne w formule free-to-play. Zbliżamy się do premiery KartRider: Drift.

Po fazie zamkniętych bety KartRider wkracza w fazę publicznego testowania. Nexon zapowiedział, żę otwarta beta tych arcade’owych wyścigów, które będą dystrybuowane w formule free-to-play, rozpocznie się już jutro, 31 sierpnia. Gameplay sprawdzać będzie można do 6 września.

Do wyboru podczas publicznej bety będzie szereg platform. KartRidera sprawdzimy na PS4, XOne, PC i na smartfonach (Android, iOS). W przypadku platform Apple niestety trzeba liczyć się z pewnym ograniczenie. Do bety zostanie dopuszczone tylko 10 tysięcy osób (by wziąć udział w akcji należy najpierw pobrać apkę TestFlight na iOS).

By dołączyć do bety, która rozpocznie się już jutro, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę wydawcy. Już w trakcie testów będziemy mogli szaleć w cross-platformowej formule, co oznacza, że porywalizujemy również z posiadaczami innego hardware’u (np. osoba grająca na PS4 zmierzy się z graczem PC). Do premiery KartRider: Drift ma dojść pod koniec 2022 r.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/kartrider-drift-is-entering-cross-platform-open-beta/1100-6506983/?ftag=CAD-01-10abi2f

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper