Hogwarts Legacy wkrótce zostanie ponownie zaprezentowane. Czarodzieje zawitają na Opening Night Live

Gry
1542V
Hogwarts Legacy
Iza Łęcka | 17.08.2022, 11:29

Na Hogwarts Legacy przyjdzie nam zaczekać do przyszłego roku, nie oznacza to jednak, że deweloperzy z Avalanche Software nie podzielą się efektami swoich prac na zbliżającej się branżowej imprezie. Magii ze świata Harry'ego Pottera będziemy mogli zasmakować na Opening Night Live.

W przyszłym tygodniu odbędzie się gamescom – ponownie przed targami w Kolonii będziemy oglądać Opening Night Live. Geoff Keighley przygotowuje graczy na atrakcje i kontynuując pewnego rodzaju tradycję, małymi krokami odkrywa karty związane produkcjami, które pojawią się na konferencji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas Opening Night Live zobaczymy między innymi Goat Simulator 3, Sonic Frontiers, Return to Monkey Island, High on Life oraz Hogwarts Legacy.

„Nie przegapcie nowej, ekskluzywnej prezentacji @HogwartsLegacy podczas @gamescom Opening Night Live w najbliższy wtorek, 23 sierpnia.

Transmisja na żywo wszędzie o 20:00 na http://openingnightlive.com”.

Uniwersum stworzone przez J.K. Rowling ciągle posiada ogromną bazę fanów, nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że Hogwarts Legacy cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak dotychczas twórcy dość oszczędnie dzielą się materiałami z gry. Sony zorganizowało State of Play z myślą o produkcji Avalanche Software, a wydawca zdawkowo prezentuje ujęcia z tytułu.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się o opóźnieniu produkcji Warner Bros., ale deweloperzy nie zrezygnowali z wydania gry na dwóch generacjach. Pozycja zmierza nawet na Nintendo Switcha, choć jak dotąd nie poznaliśmy konkretnego terminu premiery tej edycji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: Geoff Keighley

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper