Fani Harry'ego Pottera nie mają szczęścia. Hogwarts Legacy oficjalnie opóźniony – znamy datę premiery

Gry
5005V
ddd #1
Wojciech Gruszczyk | 12.08.2022, 18:03

Hogwarts Legacy to kolejna gra, która nie zadebiutuje w 2022 roku. Twórcy właśnie potwierdzili, że chcą zapewnić graczom najlepsze doświadczenie i z tego powodu produkcja trafi do graczy dopiero w lutym.

W ostatnich dniach pojawiło się kilka plotek dotyczących daty premiery Hogwarts Legacy, ale właśnie otrzymaliśmy oficjalną wiadomość – deweloperzy nie zdołają zapewnić przygody w 2022 roku i jedna z najbardziej oczekiwanych przygód zadebiutuje dopiero 10 lutego 2023 roku. W tym czasie z pozycją zapoznają się gracze z PlayStation 5, Xboksów Series X|S, PlayStation 4, Xboksa One i PC. Edycja na Nintendo Switcha trafi na rynek w późniejszym terminie.

„Hogwarts Legacy ukaże się 10 lutego 2023 roku na PlayStation, Xbox i PC. Data premiery na Nintendo Switch zostanie ujawniona wkrótce.

Zespół jest podekscytowany tym, że będziecie mogli zagrać, ale potrzebujemy trochę więcej czasu, aby dostarczyć jak najlepsze wrażenia z gry”.

Hogwarts Legacy to kolejna gra z segmentu AAA, która nie trafi na rynek w 2022 roku – wcześniej informowaliśmy o opóźnieniach między innymi Starfielda, Redfall czy też The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Gry Bethesdy oraz Nintendo aktualnie nie posiadają dat premier, ale jak widać Warner Bros. przedstawiło już konkrety termin debiutu.

Mogę jednoznacznie stwierdzić, że początek 2023 roku zapowiada się naprawdę ciekawie:

  • 24.01 – Forspoken
  • 27.01 – Dead Space Remake
  • 10.02 – Hogwarts Legacy
  • 24.03 – Resident Evil 4 Remake

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: Warner Bros.

Komentarze (107)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper