Hogwarts Legacy na nowym filmiku przerywnikowym i screenach z silnika gry

Gry
2087V
ddd #1
Mateusz Wróbel | 04.08.2022, 13:18

W ostatnim czasie mówi się, jakoby Dziedzictwo Hogwartu miało zadebiutować jeszcze w tym roku i definitywnie zamknąć ten rok kalendarzowy. Wydawca wstrzymuje się obecnie od potwierdzenia lub zaprzeczenia tejże informacji, lecz w międzyczasie możemy spojrzeć na nowe materiały z gry.

Zostały one udostępnione przez firmę programistyczną Autodesk, która była gospodarzem imprezy Autodesk Vision Series. W trakcie show postanowiono ukazać scenki czy zrzuty ekranu prosto z Hogwarts Legacy, jednocześnie tłumacząc, w jaki sposób oprogramowanie owej firmy jest wykorzystywane do opracowywania gier.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzięki temu osoby wyczekujące tytułu osadzonego w uniwersum Harry'ego Pottera mogą spojrzeć na filmik przerywnikowy, który ukazuje kilku mrocznych czarodziejów próbujących zranić i złapać hipogryfa. 

Idąc dalej, możemy rzucić okiem na edytor postaci. Na podlinkowanym poniżej wpisie na Twitterze najpierw zauważymy profesora Abrahama Ronena (zaprojektowanego przez deweloperów przez specjalne narzędzia), a następnie postać stworzoną przez jednego z odbiorców.

Spojrzeć warto również na screena zarejestrowanego na silniku gry. Ukazuje on dwie dyskutujące ze sobą postacie. 

Jeśli interesujecie się Hogwarts Legacy, sprawdźcie prawdopodobną zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: VGC

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper