Harry Potter pozwoli pobawić się różdżką. Wyciekła zawartość edycji kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy

Gry (plotka)
4254V
Hogwarts Legacy
Iza Łęcka | 25.07.2022, 09:53

Warner Bros. jak dotąd nie ogłosiło oficjalnej daty premiery Hogwarts Legacy, pozostaje więc mieć nadzieję, że tytuł będzie gotowy pod koniec roku. Na witrynie gry pojawiły się już szczegóły edycji kolekcjonerskiej, która najprawdopodobniej będzie zawierać różdżkę.

Hogwarts Legacy to produkcja osadzona w klimatycznym świecie czarodziejów, która może zatrząść kalendarzem wydawniczym. Liczba wyświetleń materiałów opublikowanych przez Sony oraz Warner Bros. daje jasno do zrozumienia, że wobec tej produkcji są ogromne oczekiwania, a wielu graczy już od dawna czekało na dopracowaną pozycję sięgającą do uniwersum stworzonego przez J.K. Rowling.

Oprócz standardowej wersji, gra otrzyma także kolekcjonerkę oraz specjalne wydanie – dzięki plikom ukrytym na stronie tytułu poznaliśmy szereg przedmiotów, które wchodzą w skład większych edycji.

Hogwarts Legacy edycja kolekcjonerska

Gracze decydujący się na zakup Edycji Kolekcjonerskiej lub Deluxe mogą w głównej mierze liczyć na szereg elementów do personalizacji postaci. Nie braknie również jednego z najbardziej enigmatycznych stworzeń ze świata Harry'ego Pottera – Testral to rasa uskrzydlonych kościstych koni, które zazwyczaj są niewidzialne. Mogą je dostrzec wyłącznie ludzie, którzy wcześniej byli świadkami śmierci i dobrze zrozumieli, co ona oznacza. Droższe wydania zapewnią także 72-godzinny, wcześniejszy dostęp do rozgrywki.

W skład edycji kolekcjonerskiej prawdopodobnie będą wchodzić dwa fizyczne przedmioty: steelbook oraz stylizowana na starożytną magiczna różdżka z księgą – wskazana zawartość była wcześniej wymieniona jako DLC, jednakże deweloperzy odświeżyli stronę, dzięki czemu obecnie widnieje informacja o dwóch specjalnych wydaniach gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: VGC

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper