Data premiery Hogwarts Legacy wyciekła? Gra może zadebiutować pod sam koniec 2022 roku

Gry
1981V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 27.07.2022, 13:48

Warner Bros. wciąż nie potwierdziło daty premiery oraz nie opóźniło debiutu Hogwarts Legacy na 2023 rok. Gracze czekają na szczegóły, ale ważna informacja mogła zostać ujawniona przez Amazon – firma zmieniła datę premiery oficjalnego artbooka.

Hogwarts Legacy cieszy się wielkim zainteresowaniem i część graczy wciąż czeka na oficjalne informacje od Warner Bros., ponieważ wydawca nadal nie potwierdził ostatecznej daty premiery gry.

Niespodziankę mógł jednak zepsuć brytyjski Amazon, który wcześniej rozpoczął zbieranie zamówień przedpremierowych na artbook z Hogwarts Legacy – produkt miał zadebiutować w 2022 roku, ale wczoraj gracze otrzymali wiadomości e-mail z konkretną datą premiery książki.

Artbook Hogwarts Legacy ma zadebiutować 6 grudnia, co sugeruje, że pozycja może zostać udostępniona właśnie w tym dniu.

Nie zawsze jesteśmy świadkami, by podobne produkty debiutowały w dniu premiery gry, ale Warner Bros. decyduje się na takie ruchy – dla przykładu Gotham Knights trafi na rynek 25 października i w tym samym momencie będziemy mogli sięgnąć po książkę z grafikami.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to grudzień 2022 roku będzie wyjątkowo ciekawy, ponieważ już wcześniej potwierdzono premiery The Callisto Protocol (2.12), Hello Neighbor 2 (6.12) czy też Dragon Quest Treasures (9.12).

Hogwarts Legacy - data premiery wyciek artbook

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: VGC

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper