Marvel's Avengers otrzyma „wielu bohaterów”. Crystal Dynamics nie rezygnuje ze wsparcia gry

News
401V
Marvel's Avengers
Iza Łęcka | 05.07, 09:57

Zachodnie studia Square Enix wkrótce dołączą pod skrzydła Embracer Group – wśród zespołów znajdzie się także Crystal Dynamics, które najwyraźniej nie zamierza zrezygnować z Marvel's Avengers. Plany dotyczące produkcji wydają się całkiem interesujące, gdyż deweloperzy chcą dodać szereg nowych bohaterów.

W ostatnich dniach na serwery Marvel's Avengers zawitała Potężna Thor. Jak dotąd amerykańska ekipa nie podzieliła się wiadomościami dotyczącymi przyszłości superbohaterskiej pozycji, co nieco sugerowało, że sytuację gry może zmienić nowy wydawca. Już w momencie ogłoszenia przejęcia włodarze Embracer Group zapowiedzieli, że nie zapomną o takich markach jak Avengersi czy Strażnicy Galaktyki i czekają na ustalenia ze strony Disneya.

Brian Waggoner, szef projektów z Crystal Dynamics, jest jednak przekonany, że Marvel's Avengers będzie nadal rozwijane. Deweloperzy mają pomysł na wielu nowych herosów, dzięki czemu gracze powinni oczekiwać nowych historii – nie od dzisiaj wiadomo, że każda postać, która trafia do gry, otrzymuje również własną opowieść w postaci kilku misji.

Przedstawiciel studia odpowiedział na pytania obserwatorów i podkreślił istotną informację – w tytule zawitają „nowi bohaterowie”. Zapowiedź może być reakcją na krytykę fanów, którym bardzo przeszkadzało, że deweloperzy nie wykorzystują szerokiego wachlarza osobowości stworzonych przez twórców Marvela, a skupiają się na wojownikach powiązanych z wcześniej udostępnionymi postaciami. Ostatnio dodana Potężna Thor korzysta z części ruchów, które mogliśmy sprawdzić u Thora.

„Jestem podekscytowany przyszłością, mam nadzieję, że wy też.

Mnóstwo bohaterów do dodania do naszego świata.

Mnóstwo historii do opowiedzenia.

Jak powiedział wielki.... Excelsior”.

Premiera Marvel's Avengers nie obyła się bez kilku perturbacji i kontrowersji, jednakże nie zniechęciły one Crystal Dynamics do rozbudowy projektu.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper