Potężna Thor uratuje Marvel's Avengers? Gameplay i szczegóły nowej postaci

Gry
1306V
Potężna Thor uratuje Marvel's Avengers
Wojciech Gruszczyk | 27.06.2022, 18:37

Crystal Dynamics opublikowało Marvel's Avengers War Table, który przedstawia konkrety Potężnej Thor i zaprasza graczy do sprawdzenia nowej zawartości. Bohaterka trafi do gry już w tym tygodniu.

8 lipca odbędzie się premiera „Thor: Miłość i grom”, czyli najnowszej produkcji z Marvel Cinematic Universe, więc przynajmniej tym razem Crystal Dynamics udało się wrzucić do gry nową zawartość, która będzie związana z dużym projektem Marvela. Można jedynie żałować, że deweloperzy nie wykorzystali okazji, by zaoferować społeczności Doktora Strange'a, bo jak wiadomo Potężna Thor posiada część ataków, które poznaliśmy już u Thora.

Twórcy nie wykorzystują wizerunku Natalie Portman – identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku poprzednich projektów postaci. Na zaprezentowanym materiale mamy okazję sprawdzić szereg ataków Potężnej Thor, a nawet pokazano kilka strojów postaci. 

Crystal Dynamics jest przekonane, że premiera Potężnej Thor to idealny moment do powrotu do Marvel's Avengers i deweloperzy zachęcają wszystkich graczy do sprawdzenia tytułu. Studio przygotowało szereg ulepszeń do podstaw gry, a dodatkowo studio chce dalej rozwijać pozycję zapewniając graczom nowe wyzwania.

Aktualnie Crystal Dynamics nie potwierdziło, czy w przyszłości Marvel's Avengers otrzyma kolejne postacie – jak wiadomo pozycja nie osiągnęła założonych celów.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper