Gran Turismo 7 w bardzo dużej promocji. Grę PlayStation zgarniemy w świetnej cenie

Gry
6723V
Gran Turismo 7
Iza Łęcka | 16.05.2022, 11:12

Gran Turismo 7 to ostatnia ekskluzywna gra PlayStation, która zadebiutowała na PlayStation 5 i PlayStation 4 w marcu. Od premiery nie minęły jeszcze 3 miesiące, tymczasem już dzisiaj kwota promocji może zachęcić do sprawdzenia wyścigów.

Najnowsza produkcja Polyphony Digital zaliczyła niemały poślizg na trasie - po debiucie i bardzo dobrym przyjęciu recenzentów szereg decyzji dotyczących przeliczania nagród i mikrotransakcji, a także niemałe kłopoty z serwerami wywołały burzę wśród entuzjastów gatunku. Doświadczeni deweloperzy jednak posypali głowy popiołem, przeprosili za trudności i zapowiedzieli zmiany. Oprócz ostatniej sporej aktualizacji, która zwiększała przelicznik rezultatów, dodawała nowe wyzwania i uwzględniała udogodnienia w fizyce samochodów, pod koniec kwietnia mogliśmy sprawdzić także nowe bryki. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wskoczyć za wirtualne kółko, nowa wyprzedaż może Was do tego skłonić. Grę już wielokrotnie mogliśmy nabyć dzięki licznym akcjom organizowanym przez sklepy, lecz ta promocja wydaje się naprawdę korzystna.

Dzięki najnowszej ofercie dostępnej w sieci sklepów x-kom Gran Turismo 7 można zakupić za 139 złotych. Ważne, by podczas kolejnych kroków zakupu wprowadzić kod promocyjny „misja-gaming”, który obniży cenę o 160 złotych.

Zgodnie z ostatnimi analizami największych rynków, wyścigi mogą pochwalić się całkiem dobrą popularnością - nowa część Gran Turismo, gdy tylko w sprzedaży pojawiają się świeżutkie dostawy PlayStation 5, jest niezwykle często wybierana przez graczy. 

Gran Turismo 7 w dużej promocji

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: Łowcy gier

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper